Çalışma Günlerimiz: Pazartesi - Cumartesi : 09:00-19:00
E-posta: info@haldiz.net Telefon: 0850 346 54 61
Çalışma Günlerimiz: Pazartesi - Cumartesi : 09:00-19:00
E-posta: info@haldiz.net Telefon: 0850 346 54 61

Hakkımızda

Hakkımızda

HaldızWeb 2007 yılında konusunda uzman metin yazarları, web tasarımcıları, web programcıları, SEO uzmanları, reklamcılar, art direktörler ile sektörel ve profesyonel çözümler sunmak, yeni iş ortaklıkları oluşturmak için kurulmuştur.
Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor. Beklentilerinize uygun internet sitelerini en şık tasarımlar ile size sunmayı hedef edinen HaldızWeb tasarım uzmanları mükemmel görselliğin yanı sıra, sizlere özgün ve kreatif çalışmalar sunmakta.
7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. Uygun maliyetli reklam, tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.
Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir web ajansıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

Vizyonumuz

Yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmak.
İnternet çözümlerinde sektörümüzdeki en iyi marka olmak ve ortak başarılar kazanmak.

YÖNETİM EKİBİMİZ
Ekip olarak internet ve bilgi teknolojilerinde gelişerek büyüyen bir marka oluşturduk.
Öncelik olarak kendi kurumsal kimliğimizi meydana getirerek web sahasında bilinen ve aranan en büyük isimlerden biri haline geldik.
Kurulduğumuz günden beri canla başla çalışan takım arkadaşlarımız şimdi birbirinden farklı sektörde firmalara destek olmanın gururunu yaşıyor.
Yaratıcılık ve özgünlüğü çalışma anlayışının ilk sırasına koyan ekibimiz ihtiyaçlara ve beklentilere yönelik analizler yaparak size en uygun web sitesini, tasarımı, kurumsal kimlik öğelerini, yazılımları, reklam hizmetlerini ve dahasını sağlıyor.
Art direktörümüzden fotoğrafçımıza kadar herkes Haldız kalitesinden yararlanmaya davet ediyor.